logo skanska

Skanska S.A.

15.12.2015

Dotyczy: Budynek biurowo-usługowy wraz z garażem podziemnym przy ul. Jana Kazimierza 53/55 w Warszawie.

Skanska S.A. z siedzibą w Warszawie przy ul. Gen. J. Zajączka potwierdza wykonanie przez firmę KE NET Sp. z o.o. z siedziba w Lublinie przy ul. Cisowej 11 prac wchodzących w zakres realizacji Budynku biurowo-usługowego wraz z garażem podziemnym w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza 53/55 - siedziba Konsalnet.

Wartość wykonanych robót to 347 833,95 zł netto w tym:
1. Docieplenie stropu garażu podziemnego
2. Docieplenie ścian
3. Malowanie wielkopowierzchniowe

Prace zostały wykonane terminowo i z należytą starannością. Polecamy firmę KE NET Sp. z o.o. jako sprawdzonego wykonawcę. Usługa jest w pełni profesjonalna, firma jest wyspecjalizowana w wykonywaniu dużych powierzchni w bardzo krótkim czasie. Jakość świadczonych usług na najwyższym poziomie.

ico pdfZobacz referencje

logo eiffage

Eiffage Polska Budownictwo S.A.

23.07.2015

Eiffage Polska Budownictwo S.A. potwierdza, że firma KE NET Sp. z o.o. w okresie od października 2014 r. do marca 2015 r. realizowała prace związane z dociepleniem stropu oraz ścian garażu podziemnego w ramach inwestycji: Budowa budynków A i B, będących częścią Centrum Badawczego Polskiego Internetu Optycznego w Poznaniu przy ul. Jana Pawła II.

Potwierdzamy, że firma KE NET Sp. z o.o. zrealizowała zlecone prace z należytą starannością, zgodnie z umową oraz dokumentacją projektową.

W związku z powyższym rekomendujemy firmę KE NET Sp. z o.o. jako wiarygodnego partnera.

ico pdfZobacz referencje

logo warbud

Warbud S.A.

01.07.2015

Niniejszym zaświadczamy, że firma KE NET Sp. z o.o. w ramach budowy Galerii Zamkowe Tarasy w Lublinie wykonała zakres prac związanych z montażem:

  • systemu garażowego STO Therm KD,
  • dociepleniem ścian w systemach Rockwool oraz STO

o łącznej powierzchni ok. 30 000 m2. Prace zostały wykonane terminowo i w dobrej jakości. Główny zakres - docieplanie stropu w ilości 23 000 m2 został wykonany w okresie 11 tygodni.
KE NET Sp. z o.o. dała się poznać jako rzetelny i wiarygodny wykonawca.

ico pdfZobacz referencje

logo trigranit

Trigranit Development Corporation

12.07.2013

Niniejszym potwierdzamy, że firma KE NET Sp. z o.o. wykonała na nasze zlecenie:

  • Izolację stropów nad parkingiem na poziomie +7,00 i +3,50 wełną mineralną lamelową gr. 14 cm wraz z natryskiem dekoracyjnym.

Prace zostały wykonane na obiekcie pn. Zintegrowane Centrum Komunikacyjne wraz z Galerią Handlową oraz nowym Budynkiem Dworca, mieszczącego się w Poznaniu przy ul. Towarowej.

Obmiar wykonanych prac: 11 600 m2
Prace wykonano w okresie: 15/04/2013 r. - 30/06,2013 r.

Firma KE NET Sp. z o.o zapewniła na budowie zasób 25 wykwalifikowanych pracowników oraz stały nadzór Kierownika Robót. Prace zostały wykonane w sposób fachowy i rzetelny.

Rekomendujemy firmę KE NET Sp. z o.o. jako sprawdzonego i solidnego wykonawcę.


ico pdfZobacz referencje

logo warbud

Warbud S.A.

15.03.2013

Niniejszym potwierdzamy, że firma KE NET Sp. z o.o. w ramach Przedsięwzięcia Inwestycyjnego pn.

"Budowa siedziby Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia w Katowicach"

wykonała w dniach 15.10.2012 - 31.01.2013 zakres prac związany z wykończeniami garaży podziemnych w ilościach:

  • docieplenie stropów oraz ścian systemem garażowym wełną mineralną PAROC w systemie Baumit - ok. 4834,84 m2
  • szpachlowanie cienkowarstwowe i malowanie ścian żelbetowych - 2484,30 m2.

Rekomendowana firma KE NET Sp. z o.o. wykonała wszelkie zlecone prace profesjonalnie, z należytą starannością oraz w uzgodnionym terminie, a jej wiarygodność i rzetelność nie budzi zastrzeżeń. Nasza współpraca układa się pozytywnie i zuwagi na powyższe oceniamy KE NET Sp. z o.o. jako firmę wysoce profesjonalną, którą polecamy innym Wykonawcom.

ico pdfZobacz referencje

logo warbud

Warbud S.A.

01.07.2011

Warbud S.A. rekomenduje firmę KE-NET jako doświadczonego wykonawcę dociepleń stropów żelbetowych w systemie STO THERM. W okresie od maj 2009 do czerwiec 2009 r. nasza firma podczar realizacji inwestycji "Platinium Business Park budynek BIS B1", powierzyła firmie KE-NET prace związane z dociepleniem stropów obiektu o powierzchni 1650 m2.

W naszej ocenie firma KE-NET wykonała swoje zadanie sprawnie, zgodnie z sztuką budowlaną oraz harmonogramem. KE-NET dysponuje solidną i zdyscyplinowaną kadrą, wykazującą się dużą elastycznością i solidnością co pozwoliło na realizację inwestycji zgodnie z postanowieniami umowy.

ico pdfZobacz referencje